Вдосконалюємо систему ідентифікації і реєстрації тварин

25 вересня під час круглого столу «Регулювання ринку молока», організатором якого виступив BRDO (Офіс ефективного регулювання) за підтримки EU4Business\FORBIZ Головою Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимиром Лапою було відзначено, що наразі проводиться цілеспрямована робота над вдосконаленням системи ідентифікації тварин, її спрощенням та переводом у майбутньому в електронний формат.

Метою роботи із вдосконалення системи є спрощення чинного порядку реєстрації худоби та, у перспективі, переведення порядку в електронний режим. «Людина не повинна багаторазово звертатися за отриманням необхідних дозвільних процедур, які можна і треба робити автоматично», – наголосив Володимир Лапа.

Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» працює над впровадженням програмного забезпечення, яке дозволить побудувати єдиний інформаційний простір для вирішення всього спектру задач ідентифікації, реєстрації та обліку тварин, забезпечить простежуваність за переміщенням тварин від народження до забою (загибелі) та за отриманням продуктів сировини тваринного походження. Такий інформаційний простір дозволить поєднати дії всіх співробітників галузі тваринництва та ветеринарії, які задіяні на різних етапах  роботи з тваринами.

Для власників тварин передбачений електронний «Персональний кабінет власника», який надасть можливість власнику самостійно вносити інформацію про своїх тварин, їх обстеження, переміщення та забій, реєструвати замовлення на поповнення товарно-матеріальних цінностей, дублікатів бирок тощо.

Побудова єдиного інформаційного простору дозволить скасувати частину операцій, пов’язаних з обліком тварин, та скоротити час на виконання інших операцій

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.