У Кропивницькому відбулась Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO-2018»

26 вересня у Кропивницькому відбулося урочисте відкриття найбільшої в країні Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO-2018». Виставкова площа налічує 125 000 кв.м. Особливістю заходе є те, що новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів можна буде побачити не тільки на статистичних експозиція, а й безпосередньо в роботі в полі на спеціальному полігоні площею 60 000 кв.м. У виставці беруть участь сотні компаній, які представлені в різних локаціях, як на відкритих майданчиках, так і у приміщенні.
Цьогорічна виставка проводиться у місті вже вшосте. На заході представлена найсучасніша сільгосптехніка з різних країн світу, яку можна побачити на спеціалізованих майданчиках.
На облаштованій території агропромислової виставки працює спеціальна експозиція тваринництва та птахівництва. У двох спеціалізованих павільйонах представленні тварини та птиця: велика рогата худоба, коні, вівці, кози, кролі, кури та ін. Загальна площа експозиції 2000 м2.
Основні напрямки експозиції тваринництва та птахівництва:
– обладнання та технології для тваринництва;
– корми та кормові добавки для тварин;
– екологія та переробка відходів тваринництва;
– засоби та препарати ветеринарної медицини;
Генетика та селекція у тваринництві та птахівницві тощо.
Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин також взяло участь у заході, були проведені бесіди з учасниками – представниками господарств, які виставляли своїх тварин на виставці. Обговорювалися питання проведення ідентифікації в їхніх господарствах.
Так, ДП «ДГ«Елітне» КДСГДС НААНУ Кіровоградський район Кіровоградської області, ТОВ «УкрАгроКом» Олександрійський район Кіровоградської області, СТОВ «Зоря» Благовіщенського району Кіровоградської області представляли на заході своїх найкращих «підлеглих» – племінні репродуктори української чорно-рябої молочної породи, української червоної молочної породи ВРХ та української червоно-рябої молочної породи, племінне ядро голштинської породи великої рогатої худоби. Це одні з найбільших господарств області та країни в яких розводяться та утримується широкий вибір поголів’я ВРХ з високим генетичним потенціалом.
Також ДП «ДГ «Елітне» та ТОВ «Рассвет» представляли свиней.
Ексклюзивні породи овець і кіз були представлені фермами «Золота коза», «Лісова коза» Кіровоградської області, «Балак В.Є.» Дніпропетровська область, «Партизан» Одеська область, “ІЕК “Торгдіал” Хмельницька область.
Красені коні були представлені на виставці філією Олександрійський кінний завод №174 Кіровоградської області. Компаніївський коледж ветеринарної медицини представили африканського осла – маленьку гарнюню.
Виставка продемонструвала високу зацікавленість в агропромисловому бізнесі України та дозволила всім учасникам тваринництва обмінятися досвідом та знаннями, та встановити корисні ділові контакти. Гості та відвідувачі заходу також отримали гарний настрій та море позитиву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.