Відбулася міжнародна відеоконференція ICAR

9 вересня 2020 року відбулася відеоконференція Генеральної Асамблеї ICAR (Міжнародний комітет з реєстрації тварин (The International Committee for Animal Recording)). У Генеральній Асамблеї взяли участь  члени організації ICAR з різних країн світу, в тому числі Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», в особі Директора – Клименка Ігора Михайловича.

Головний спікер відеоконференції  Президент ICAR – Джей Маттісон (Jay Mattison),  доповів про адаптацію та розвиток організації враховуючи аспекти пов’язані  із  COVID-19 у світі, та повідомив про  перенесення офісу ICAR у Нідерланди, а також представив фінансовий звіт організації.

Під час конференції було проведено онлайн голосування по кадровим змінам у комітеті.

Завершуючи конференцію висловлено подяку працівникам комітету та організаціям-членам ICAR за сприяння у розвитку та вдосконаленню ідентифікації та реєстрації тварин у всьому світі.

Довідково:

ICAR – (Міжнародний комітет з реєстрації тварин (The International Committee for Animal Recording)), міжнародна неурядова організація, яка встановлює правила та стандарти систем обліку молока, ідентифікації та реєстрації тварин, генетичної оцінки великої рогатої худоби, визначень характеристик виробничих систем та їх впливу на здоров’я тварин, безпеку харчових продуктів та навколишнього середовища. Основною метою організації є сприяння розвитку та вдосконаленню системи ідентифікації та реєстрації тварин, а також оцінки їх продуктивності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.