УЧАСТЬ ДП АІРТ У ICAR/Interbull і WCGALP

З 05 лютого 2018 року по 16 лютого 2018 року у м.Окленд (Нова Зеландія) відбулась 42 міжнародна щорічна конференція ICAR (The International Committee for Animal Recording) та щорічне зібрання підкомітету ICAR Interbull у сполученні зі Світовим конгресом генетики у тваринництві (World Congress on Genetics Applied to Livestock Production -WCGALP) які об’єднали провідних вчених та практиків по напрямку реєстрації та ідентифікації тварин, вимірювання продуктивності, формування інформаційних систем у тваринництві, племінної та генетичної оцінки тварин з 59 країн світу. Також у рамках проведення конференції була проведена міжнародна виставка, присвячена засобам ідентифікації, базам даних та обладнанню для проведення генетичних досліджень, та досліджень, пов’язаних з оцінкою продуктивності тварин. Всього було відкрито для відвідування більш ніж тридцять стендів, на трьох поверхах Aotea Centre в яких були продемонстровані нові технології, перспективні розробки, наукові дослідження та останні досягнення по даним напрямкам.

В роботі цих конференцій прийняла участь делегація від Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» (ДП АІРТ).

У ході конференції керівництво підприємства, як повноправні члени ICAR, прийняло участь у розгляді питань зі зміни статуту ICAR, її стратегічного розвитку, заслуховуванні фінансової звітності за 2017 рік та обранні керівного складу ICAR та керівників робочих підгруп, строк повноважень яких підійшов до кінця.

У рамках ICAR конференції було представлено близько 60 доповідей та презентацій, Interbull – близько 35 та WCGALP – близько 50.

Також було проведено низку робочих зустрічей, в ході яких було обговорено можливість співпраці та питання, пов’язані з проходженням сертифікації пристроїв для ідентифікації, обміну досвідом та інформацією, розвитком баз даних, представниками делегацій Чилі, Німеччини, Чехії, Литви, Латвії, Фінляндії. Окремо було проведено зустріч з керівництвом ICAR Джей Маттисоном (Jay Mattison) та Мартином Бруком (Martin Bruck) щодо залучення представників України до участі у робочих групах.

Представники Agricultural data center (Латвія), у ході зустрічі виявлена зацікавленість в подальшій співпраці між нашими підприємствами, та готовність надати підтримку у проходженні процедур пов’язаних із сертифікацією ICAR .

У ході зустрічі з головою підгрупи з видачі сертифікатів ICAR Juno Kyntaja (Финляндія), був проаналізований обсяг роботи підприємства щодо приведення у відповідність до стандартів ICAR за останній рік та скореговані пріоритети в роботі, які надаватимуть змогу заздалегідь підготувати підґрунтя для отримання позитивного висновку комісії з оцінки відповідності.

Відбулась зустріч з представниками державного підприємства «Сільськогосподарська інформація і сільський бізнес-центр» (Литва), яке займається розвитком та функціонуванням систем обліку інформації для Міністерства сільського господарства, виконує функції регулювання і бере участь в процесі розвитку системи управління сільським господарством і розвитком сільських районів, відповідно до вимог Європейського Союзу у Литві, а також його діяльність спрямована на збільшення обсягу, ефективності та якості інформації, наданої державними підприємствами та постачальниками адміністративних послуг. Директор департаменту обліку тварин і молока Дайва Бейноріене виказала зацікавленість у співпраці з ДП АІРТ щодо обміну інформацією між базами даних та формуванням робочої групи з обміну досвідом. Також представники інформаційного центру запропонували консультаційну допомогу при створенні модулю племінного обліку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.