Підприємство підводить підсумки за 2017 рік

Підводячи підсумки роботи державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за 2017 рік можна відзначити проведену роботу по актуалізації нормативно-правових актів, що стосується ідентифікації тварин до Європейського законодавства. Підприємством Розроблено, погоджено та подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України проекти:
-наказу Мінагрополітики України від 01 грудня 2017 року № 639 “Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації свиней“;
– наказу Мінагрополітики України від 04 грудня 2017 року № 642 “Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби“;
– наказу Мінагрополітики України від 16 січня 2018 року № 20 “Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз“.
Напрацьовано проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин” та передано Департаменту правової та законопроектної роботи Мінагрополітики України для проведення юридичної експертизи.
Внесені зміни до Положення про Єдиний державний реєстр тварин.

За 2017 рік в Україні проідентифіковано:

  • 697 тис. голів ВРХ що становить 106.3% до показників 2016 року;
  • 96 тис. гол. ДРХ що становить 179% до показників 2016 року;
  • 718 тис. гол. Товарних свиней що становить 89% до показників 2016 року.

Державним підприємством спільно з Держпродспоживслужбою її територіальними органами та державними установами ветеринарної медицини розпочата робота по приведенню у відповідність до фактичної наявності поголів’я ВРХ та ДРХ даних єдиного державного реєстру тварин.

В 2017 році Підприємство розпочало модернізацію програмного продукту Єдиний державний реєстр тварин, основними вимогами до якого є виключно державна власність, сучасність, доступність, функціональність та можливість взаємодії з базами даних Держпродспоживслужби та іншими програмними продуктами.
Міжнародна діяльність Підприємства в 2017 році складалась з тісної співпраці з профільними «Дата центрами» європейських країн та активної участі в роботі Міжнародного комітету з обліку тварин (ІСАR).

Підприємство також направляє свою діяльність на вдосконалення роботи власних філій які розташовані у всіх обласних центрах країни. З метою перевірки виконання поставлених перед філіями завдань підприємством розпочата робота по проведенню внутрішніх аудитів своїх відокремлених структурних підрозділів. За 2017 рік проведено аудит в Київській, Волинській, Житомирській, Рівненській, Черкаській та Полтавській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.