У Києві розпочала роботу ХХХ Міжнародна виставка «АГРО – 2018»

6 червня в м. Києві в НК «Експоцентр України» відбулося відкриття агропромислової події України та країн Східної Європи – стартувала XXX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО – 2018», яка вже близько 30 років є ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК нашої держави. Це найбільша тематична виставка року, яка має понад 10 профільних експозицій і налічує понад 1200 учасників з 15 країн.
Такі заходи, як «АГРО – 2018» є унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками, можливістю представлення власних досягнень та обміну досвідом.
Агропромисловий комплекс будь-якої держави є однією з найважливіших ланок її національного господарства. Саме від розвитку агропромислового виробництва залежить продовольча безпека держави, а рівень і якість забезпечення населення продуктами харчування безпосередньо впливають на соціальне становище у суспільстві та здоров’я нації загалом.
Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» представило зразки вушних бірок для ідентифікації великої рогатої худоби, свиней, овець і кіз, засоби прикріплення (аплікатори) на інформаційному стенді Державної служби України з безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, які ілюструють роботу підприємства.
Учасників та гостей виставки вітали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк.
Глава Уряду оглянув експозиції, поспілкувався з представниками підприємств, фермерських господарств і наголосив, що агрокомплекс давно заслужив статус рушія економічного розвитку України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.