Регіональний семінар – тренінг проведено Асоціацією виробників молока в Харківській області

07 вересня в Харківській області на базі господарства Приватно-орендне сільськогосподарське підприємство “Мажарка” Кегичівського району відбувся черговий регіональний семінар-тренінг з питань вимог до нового ветеринарного законодавства, державного моніторингу епізоотичних захворювань та  вимог до благополуччя тварин, організований Асоціацією виробників молока. Захід проходив за участі  представника Асоціації Ігоря Присяжнюка, Голови комітету ветеринарії при ДПСС Мар’яна Троцького, представника Інтернаціональної фінансової корпорації Андрія Попова, керівника Харківської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Віталія  Волощенка та представників 23 господарств Харківської та Дніпропетровської областей.

Ігор Присяжнюк окреслив ситуацію в молочній галузі країни, акцентував увагу на вимогах нового харчового законодавства до молочно-товарних ферм. Окремо обговорювалося питання державного контролю і моніторингу безпечності молока, затвердження вимог до якості та безпечності молока і молочних продуктів та перспективи запровадження положень нового Закону України «Про ветеринарну медицину та благополуччя тварин».

Віталій  Волощенко   доповів, що за допомогою ідентифікації тварин є можливість якісного управління  поголів’ям  тварин та першочерговим контролем небезпечних інфекційних захворювань, проведення вакцинацій та  відбору патматеріалів для дослідження в лабораторії, ефективності лікування тварин, а також з метою запобігання потрапляння в продукцію тваринництва небезпечних речовин,  потрібність ідентифікації тварин для простежуваності всіх видів переміщення тварин.

Також представникам господарств було наголошено  на помилки, які частіше всього виникають при оформленні реєстраційних документів та відомостей  переміщення тварин, надано відповідь на питання представників господарств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.