Регіональний семінар-тренінг проведено Асоціацією виробників молока у Вінницькій області

У Вінницькій області в Бершадському районі на базі господарства ТОВ «Устя» 15 вересня відбувся регіональний семінар-тренінг на тему «Вимоги до нового ветеринарного законодавства. Державний моніторинг епізоотичних захворювань. Нові вимоги до благополуччя тварин».

Семінар був організований  Асоціацією виробників молока за участю представників Інтернаціональної фінансової корпорації (IFC). У семінарі також взяли участь директор ТОВ «Устя» Павло Марущак та спеціалісти господарства, представники 10 господарств молочної галузі області,  керівник обласної філії Державного підприємства  «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Галина Салига.

Представниками Асоціації виробників молока АВМ та IFC були висвітлені  питання стану, вимог і перспективи молочної галузі України, вимоги нового харчового законодавства та їх виконання за практичним досвідом господарств, які залучені до  АВМ. Окрему увагу звернули на державний контроль і моніторинг безпечності молока та вплив благополуччя (комфорту) утримання тварин на їх продуктивність і здоров’я.

Керівник Вінницької філії ДП «АІРТ» Салига Г.С. розповіла присутнім про законодавчі особливості ідентифікації та реєстрації худоби, зокрема про  зміни, що відбулися останнім часом у законодавстві. Присутніх було ознайомлено  з удосконаленням програмних продуктів, пов’язаних із системою ідентифікації і реєстрації тварин, про взаємозв’язок Єдиного державного реєстру тварин та Єдиного державного реєстру ветеринарних документів, обмін інформацією між ними та  технічну підтримку. Акцентовано увагу на розробці та впровадженні онлайн-кабінету власника тварин у Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів, його функціях та перспективі роботи з іншими інформаційними базами даних. Окремо зупинилися на запровадженні бирок для ідентифікації тварин власного виробництва, їх перевагах,  розширенні переліку додаткових послуг для суб’єктів господарювання, зокрема доставки засобів ідентифікаційних та реєстраційних документів.

Керівник філії також наголосила представникам господарств про необхідність дотримання законодавства з ідентифікації і реєстрації тварин, указала на основні помилки, які допускаються при оформленні документів,  надала  звіти по аналізу даних за кожним  господарством та відповіла на практичні питання спеціалістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.