Перспективи та місце ідентифікації при підтримці розвитку тваринництва

5 червня Міністерством аграрної політики та продовольства України та Українським клубом аграрного бізнесу в рамках виставки Агро-2019 було проведено «круглий стіл» щодо розвитку тваринництва.

За участі представників структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, підприємств та профільних асоціацій було обговорено останні новації в питаннях здійснення ідентифікації та реєстрації тварин. Зокрема, було поінформовано про прийняті зміни до порядку ідентифікації та реєстрації ВРХ та порядку оформлення і видачі паспорта ВРХ – наказ Мінагрополітики від 28 березня 2019 року № 163 «Про затвердження змін до Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби», пройшов державну реєстрацію та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 квітня 2019 року за № 410/33381. Відповідно до зазначеного документа змінені: бланк реєстраційної картки господарства, бланк реєстраційної картки ВРХ, вигляд зразка бирки для ідентифікації та реєстрації ВРХ та бланк відомості переміщення тварин.

Також увага учасників круглого столу була акцентована на програмному продукті «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів», який зараз впроваджується в Україні з метою забезпечення належного державного контролю за наданням адміністративних послуг, зменшення помилок при оформленні ветеринарних документів, зниження рівня їх підробки та фальсифікації, а також перевірки достовірності даних, які є підставами для видачі таких документів.

Під час круглого столу директор Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” «АІРТ» звернув увагу на важливості проведення інвентаризації поголів’я тварин за участі спеціалістів ветеринарної медицини для забезпечення актуальності даних Єдиного державного реєстру тварин та усунення помилок при поданні необхідних пакетів документів для отримання бюджетних дотацій.

Сторони домовилися про подальший обмін думками, плідну співпрацю та конструктивний діалог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.