Оформлення ветеринарних документів через електронну систему відтепер і на Львівщині

З березня-місяця поточного року оформлення ветеринарних документів на переміщення тварин відбувається з використанням електронної бази даних, до якої наразі підключено всі області країни.

В рамках впровадження в дію програмного продукту Єдиний державний реєстр ветеринарних документів (ЄДРВД) на території України 23 травня 2019 року для спеціалістів районних та обласної державних установ ветеринарної медицини Львівської області було проведено ознайомлення з функціоналом ЄДРВД та навчання з його використання для видачі ветеринарних документів.

Провідний аналітик комп’ютерних систем державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Сергій Бриль розповів про основні функції ЄДРВД та принципи формування електронних документів, висвітлив можливості ЄДРВД для оформлення ветеринарних документів на різні види тварин і типи продукції тваринного походження. Він підкреслив, що ЄДРВД функціонує у тісній взаємодії з Єдиним державним реєстром тварин, і формування електронних ветеринарних документів на ідентифікованих тварин базується на  наявній в Реєстрі тварин інформації щодо тварини, її власника, господарства перебування.

Статистика оформлення ветеринарних документів через електронну систему ЄДРВД показує, що їх кількість стрімко зростає. Запровадження ЄДРВД на всій території країни дозволить значно посилити контроль за перебуванням та переміщенням тварин та продукції тваринного походження як територією країни, так і при експортно-імпортних операціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.