Доводимо до аграріїв Вінниччини вимоги законодавства

20.03.2018 р. на базі Томашпільської РДА Вінницької області відбулась семінар-нарада на тему: Державна фінансова підтримка агробізнесу на селі.
В нараді взяли участь голова РДА Вінницької області, перший заступник голови РДА Вінницької області, начальник управління АПР РДА, начальник управління прогнозування розвитку агропромислового комплексу та виробництва продукції тваринництва департаменту АПК екології та природних ресурсів Вінницької ОДА, керівник Вінницької філії державного підприємства ‘’Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин’’, голова Вінницької обласної асоціації фермерів та приватних землевласників, представники агрокомпаній, банківських установ, сільські голови та селищні голови об’єднаних територіальних громад, представники фермерських господарств.
В ході засідання учасники семінару обговорили ряд питань щодо:
– Програми фінансової підтримки агробізнесу.
– Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.
– Проведення ідентифікації і реєстрації тварин в юридичних та фізичних осіб:
дотримання законодавства з ідентифікації і реєстрації тварин,
– Змін в законодавстві, які стосуються ідентифікації і реєстрації тварин
– Основних вимог в питанні з ідентифікації і реєстрації тварин при отримані бюджетних коштів на розвиток галузі тваринництва по Вінницькій області.

Також було зазначено про необхідність приведення у відповідність даних ЄДРТ до наявного поголів’я ВРХ в юридичних та фізичних осіб господарювання.

За результатами проведеної семінар-наради були прийняті відповідні рішення та поставлено ряд завдання: одним з яких – проведення роз’яснювальної роботи серед населення, щодо бюджетних дотацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.