Держпродспоживслужба у Волинській області провела семінар – навчання

20 березня 2018 року на базі Рожищенського коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького (м.Рожище) проведено семінар-навчання на тему «Недопущення захворювання тварин ящуром, заразним вузликовим дерматитом ВРХ, хвороби бджіл та проведення ідентифікації і реєстрації с/г тварин»
На семінарі були присутні Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби у Волинській області, представники відділу організації протиепізоотичної роботи та головний спеціаліст відділу контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, представники ДУ «Волинської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби», керівник Волинської філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин».
Одним із питань семінару, якому приділили увагу було питання порядку ідентифікації сільськогосподарських тварин, які набули чинності у березні 2018 року.
Підвів підсумки семінару Начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби у Волинській області – Анатолій Тимофіюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.