Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» підвело підсумки роботи за 9 місяців

8 Листопада 2017 року була проведена робоча нарада ДП АІРТ під головуванням директора підприємства Клименка Ігоря Михайловича на якій підведено підсумки роботи за 9 місяців поточного року.

На нараду були запрошені начальники відділів Головного офісу та керівники відокремлених структурних підрозділів агентства.

Перший заступник директора Гулякін Євгеній Ігорович ознайомив усіх присутніх з міжнародною діяльністю підприємства та наголосив, що підприємство тісно підтримує робочі звернення з профільними організаціями Нідерландів, Литви, Латвії, Чехії, Італії, Германії.

Про основні зміни до нормативно-правових документів з ідентифікації  і реєстрації тварин доповів Віталій Володимирович Комаровський та зауважив , що зміни направлені на покращення системи ідентифікації і реєстрації тварин, наближення української нормативно-правової бази  до норм ЄС, на зменшення строків подання  даних до Єдиного державного реєстру тварин (ЄДРТ), підвищення відповідальності юридичних та фізичних осіб за порушення законодавства.

Всі проекти нормативно-правових актів розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (www.minagro.gov.ua, розділ “Регуляторна політика”), Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (http://www.consumer.gov.ua), розділ – Законодавство, підрозділ Обговорення проектів документів) та нашому сайті в розділі Діяльність – Проекти регуляторних актів.

Начальником відділу реєстру тварин Чернецькою Наталією Петрівною проаналізовано дані ЄДРТ та стан ідентифікації і реєстрації тварин  в Україні за 9 місяців 2017 року, кількість проідентифікованого та зареєстрованого поголів’я худоби в установленому порядку в ЄДРТ з початку року становить: ВРХ  у господарствах юридичних осіб – 314 208 гол.,  у господарствах фізичних осіб – 210 855 гол., племінних свиней у господарствах юридичних осіб– 6 959 гол., товарних свиней у господарствах фізичних осіб – 535 922 гол., коней у господарствах юридичних осіб – 556 гол., коней у господарствах фізичних осіб – 351 гол., овець та кіз у господарствах юридичних осіб – 21 619 гол., овець та кіз  у господарствах фізичних осіб –  38 916 гол.

Також  на нараді були розглянуті та інші важливі питання і прийняті відповідні рішення, направлені на покращення роботи державного підприємства і системи ідентифікації та реєстрації тварин вцілому.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.