Держпродспоживслужба підбила підсумки за 9 місяців роботи

3 листопада 2017 року на базі Держпродспоживслужби України, за адресою вул. Антоновича буд. 174, пройшло  засідання колегії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів щодо підсумків роботи за 9 місяців поточного року.

В  колегії взяли участь заступник голови Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин, народний депутат Олександр Бакуменко, Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, Перший заступник Голови Андрій Жук, керівники структурних підрозділів  та територіальних органів Держпродспоживслужби, керівники регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, директор державного підприємства «Агентства з ідентифікації і реєстрації тварин».

Одним з питань, які розглядались на колегії було:

Аналіз стану проведеної роботи з питань ідентифікації та реєстрації тварин та заходів, які вживаються для актуалізації даних в Єдиному державному реєстрі тварин.

Директор Агентства під час виступу зазначив що:

«На сьогоднішній день, коли діє мораторій на перевірки тваринницьких господарств юридичних осіб, коли низька мотивація фізичних осіб до проведення ідентифікації власних тварин, відсутність виділених коштів з державного бюджету на відшкодування витрат на ідентифікацію тварин фізичними особам. Для забезпечення належної простежуваності з обігу тварин, потрібен комплексний підхід та застосовування всіх Законних можливостей.»

По підсумкам колегії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» було зобов’язано розпочати роботу по удосконаленню програмного продукту ЄДРТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.