«День свинарства» в рамках ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018»

07 червня 2018 року в рамках ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2018» в НК «Експоцентр України» Корпорацією «Тваринпром» за підтримки Мінагрополітики України було проведено «День свинарства».

Захід відкрили Альшанова О.О. – Заступник директора Департаменту – начальник відділу розвитку галузей тваринництва Мінагрополітики України та Гнатюк С.А. – Генеральний директор Корпорації «Тваринпром».

В обговоренні питань порядку денного прийняли участь члени Корпорації та запрошені представники Мінагрополітики України, Держпродспоживслужби України, Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», Аналітичного центру «Аграрний союз України», ТОВ «Текро», ТОВ «1-Тек Україна».

У заході прийняв участь директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Клименок І.М., який ознайомив присутніх із змінами у законодавстві України з питань ідентифікації і реєстрації свиней, що приведено у відповідність до законодавства Європейського Союзу, та під час виступу наголосив, що дані зміни направлені на забезпечення простежуваності за обігом тварин.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.