Делегація Підприємства прийняла участь у конференції ICAR

З 14 червня 2017 по 16 червня 2017 у м. Единбург (Шотландія, Великобританія) відбулась 41 міжнародна конференція ICAR (The International Committee for Animal Recording) “ICAR conference 2017 UK” у якій узяли участь представники Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» (ДП АІРТ).

У ході конференції керівництво підприємства, як повноправні члени ICAR прийняло участь у розгляді питань стратегічного розвитку організації та обрання керівного складу ICAR та керівників робочих підгруп строк повноважень яких підійшов до кінця.
Під час конференції було представлено близько сорока презентацій на актуальні тематики та проведені виїзні технічні тури на підприємства з метою вивчення практичного досвіду впровадження останніх наробок.
На конференції виступили представники Великобританії, Нідерландів, Австрії, Франції, Австралії, США, Нової Зеландії, які поділились своїми досягненнями та проблемами, що виникають у процесі розвитку інформаційних систем при об’єднанні різних баз даних та роботи з первинними джерелами інформації.
Під час роботи конференції розглянуті питання:
1. Аспекти захисту інформації по великій рогатій худобі при злитті різних баз даних (у тому числі останні законодавчі наробки захисту інформації Європейського товариства) на прикладі Австрії
2. Комп’ютеризовані інструменти управління для надання власниками тварин погодження на використання даних (на прикладі Франції)
3. Централізована база даних для молочної галузі та її функціонування (на прикладі Австралії)

4. Обмін даними за допомогою платформи API (Франція)
5. Надання володарями баз даних послуг з доданою вартістю для користувачів (на прикладі США)

6. Платформа даних Agrimetrics; Використання великих об’ємів даних (на прикладі Великобританії)

Також, слід відмітити, набрання потужного тренду в розвитку, аналізу та впровадженню зелених технологій у тваринництві для контролю викидів двоокису вуглецю у повітря.

На протязі роботи конференції делегація Державного підприємства провела робочі зустрічі з керівництвом ICAR, представниками делегацій Чехії, Литви, Латвії, Фінляндії, Франції.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.