Асоціацією виробників молока проведено регіональний семінар у Київській області

17 вересня 2020 року на базі ТОВ АФ «Колос» Сквирського району Київської області відбувся регіональний семінар-тренінг на тему: «Вимоги до нового ветеринарного законодавства. Державний моніторинг епізоотичних захворювань. Нові вимого до благополуччя тварин».

Даний захід був організований Асоціацією виробників молока. Участь у заході взяли представники господарств з виробництва молока та керівник Київської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Сергій Бистро зі своєю доповіддю.

Представники молочно-товарних ферм разом з Ігорем Присяжнюком детально розібрали нові вимоги ветеринарного і харчового законодавства, особливості наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 12.03.2019 № 118 про гігієну молока-сировини; обговорили впровадження державного моніторингу безпечності молока і ветеринарного інспектування господарств та як підготувати до них молочну ферму; висвітлили стан, нові виклики і перспективи молочної галузь України, а також досвід господарств АВМ в ефективній імплементації згаданих вимог. Окремо обговорювалися  вимоги до поводження та утилізації продуктів тваринництва, непридатних для споживання людиною й особливості їх управлінського і державного контролю.

Керівник Київської філії ДП АІРТ Сергій Бистро розповів про процедуру ідентифікації та реєстрації тварин, форми документів  і оновлені бирки для ідентифікації великої рогатої худоби, а також про нову послугу АІРТ – персональний кабінет для онлайн-оформлення ветеринарних документів, а також про персональний кабінет користувача Єдиного державного реєстру тварин, який дасть змогу більш оперативно замовляти послуги з ідентифікації і здійснювати якнайшвидше реєстрацію тварин, та про наступні кроки до “безпаперової” технології роботи господарств із «Агентством з ідентифікації і реєстрації тварин», щоб максимально спростити і полегшити співпрацю.

Окремо  було проаналізовано стан господарств за результатами  інвентаризації поголів’я худоби, зокрема наголошено,  що раз на рік за участю спеціаліста ветеринарної медицини потрібно проводити інвентаризацію  і приводити дані Єдиного державного реєстру тварин  у відповідність до фактично наявного поголів’я.

В ході семінару-тренінгу керівник Київської філії надав відповіді на запитання щодо бирок нового зразка для ідентифікації тварин,  якості аплікаторів і оновлених штирів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.