Адаптація українського законодавства до європейських стандартів

24 січня 2018 року за адресою вул. Митрополита В.Липківського 35 на базі Міністерства екології та природних ресурсів України відбувся міжвідомчий круглий стіл на тему: «Адаптація українського законодавства до європейських стандартів в частині захисту тварин».
В роботі круглого столу взяли участь: народний депутат та автор Законопроекту України № 7267 від 07.11.2017 – О. Опанасенко, заступник Міністра екології та природних ресурсів України – В. Полуйко, директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»-І. Клименок, керівник громадської організації «Форум ЮА-ВЕТ» – О. Коваленко, заступник генерального директора «Київського зоологічного парку» – С. Харьков, юрист-розробник законопроекту – І.Саєнко, юрист громадської організації «Юристи за захист тварин» – І.Коробко, бізнес-аналітик ЄДРТ – С.Бриль.
Під час проведення круглого столу було обговорено та спільні позиції щодо доопрацювання Законопроекту України № 7267 та можливості комплексної міжвідомчої взаємодії з питань обліку домашніх та диких тварин, і затверджено перелік підзаконних нормативно-правових актів, переліків, які потребують розробки чи доопрацювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.