Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області підбило підсумки роботи за 2017 рік.

23 січня 2018 року на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області відбулась колегія по підсумкам робот за 2017 рік.
На колегії одним із питань було розглянуто питання. Стану ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин, відтворення ВРХ, проведення лікувально-профілактичної роботи, оформлення та видача супровідних ветеринарних документів про що доповіла керівник Сумської філії ДП «Агентство з ідентифікації тварин» – Гостєва Н.П.
За результатами колегії було визнано роботу Держпродспоживслужби в Сумській області задовільною та визначено напрямки роботи на 2018 рік. З метою реалізації вимог законодавства з ідентифікації і реєстрації тварин, рішенням колегії було зобов’язано керівників відповідних органів та установ:
• Проводити інформування власників тварин про відповідальність за порушення законодавства України з питань ідентифікації тварин, передбачених ст. 107-2 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»;
• Здійснювати контроль за проведенням ідентифікації тварин у встановлені терміни;
• Провести аналіз наявності суб’єктів господарювання, які займаються розведенням та утриманням, вирощуванням та продажом сільськогосподарських тварин та привести дані ЄДРТ до фактичних даних;
• Здійснювати контроль відповідальних осіб районних державних лікарень, які здійснюють внесення даних до ЄДРТ;
• Не допускати видачу супровідних ветеринарних документів на переміщення тварин без ідентифікації та реєстрації в ЄДРТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.