Зустріч з представниками Львівської аграрної дорадчої служби (ЛАДС)

14 лютого 2019 року в місті Львів відбулась зустріч керівництва ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» з представниками Львівської аграрної дорадчої служби (ЛАДС) та менеджером Українсько-Канадського Проекту “Розвиток молочного бізнесу в Україні”.

Директор «Львівської аграрної дорадчої служби» Іван Паньків ознайомив присутніх з ходом реалізації проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що фінансується за рахунок коштів Уряду Канади. Було продемонстровано роботу лабораторії, яка проводить аналіз якості молока, також було показано роботу програмного забезпечення, що на даний час використовується для аналізу діяльності ферми.

Іван Паньків розповів також про особливості та перспективи розвитку дорадницва на Західній Україні, наголосив на необхідності розробки програмного продукту, який зможе об’єднати окремі, вже існуючі, програми, що використовуються в тваринництві.

Мартен Боріваж, менеджер Проекту “Розвиток молочного бізнесу в Україні”, наголосив на важливості підтримки розвитку дорадництва в Україні та підтримав ідею розробки програмного продукту, який дозволить взаємодіяти різним базам даних у тваринництві. Також Мартен Боріваж висловив готовність до співпраці Канади та України в питаннях створення сервісного програмного забезпечення в галузі тваринництва.

Директор державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок зауважив, що Підприємство активно працює в напрямку об’єднання всіх джерел інформації, що стосуються сільськогосподарських тварин в одну базу даних, що надасть власникам тварин доступ до повної інформації про свою власність у зручному вигляді, а також можливість забезпечити обмін інформацією з програмними продуктами, що надають сервісні послуги суб’єктам господарювання, які займаються утриманням та розведенням сільськогосподарських тварин.

Учасники зустрічі домовились співпрацювати, щодо питань взаємодії баз даних і обміну інформацією в галузі тваринництва, поглиблювати напрямок з надання більшої кількості прав та можливостей  власникам тварин для внесення інформації до електронних систем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.