Зустріч із представниками КМДА

16 липня 2018 року відбулася робоча зустріч керівництва Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» з представниками Київської міської державної адміністрації у складі директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації Юрія Назарова, першого заступника Голови КП ГІОЦ КМДА Вячеслава Новохацкого, заступника директора КБУ «Контактний центр міста Києва» Олександра Дудченка, а також зоозахисників та представників громадських організацій.

На зустрічі обговорили особливості створення державних та комунальних баз даних і шлях збереження персональних даних при обміні інформацією між різними програмними продуктами.

Для вирішення цієї проблеми команда Kyiv Smart City, що опікується проблемою диких та безпритульних тварин міста,  наприкінці минулого року розпочала роботу зі створення інформаційної системи «Реєстру домашніх тварин».

Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» наразі працює над модернізацією та вдосконаленням електронної бази даних ідентифікованих тварин – Єдиного державного реєстру тварин.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленість щодо спільної роботи у напрямку створення державного реєстру домашніх тварин з можливістю обміну даними з локальними комунальними базами даних, які містять інформацію про домашніх тварин, на принципах забезпечення захисту персональних даних та юридичної значимості.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.