Зустріч із Асоціацією «М’ясної галузі»

19 листопада 2018 року в рамках запланованого заходу відбулася зустріч виконавчого директора Асоціації «М’ясної галузі» Віталія Павлівського та представників Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

На зустрічі обговорили важливість контролю за переміщенням тварин для забезпечення епізоотичного благополуччя території України та можливість взаємозв’язку системи ідентифікації тварин та маркування (етикетування) продуктів тваринного походження отриманих внаслідок забою тварин.

Директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» (далі – підприємство) Ігор Клименок наголосив, що робота підприємства спрямована на створення зручної для власників тварин моделі ідентифікації і реєстрації тварин, але в той же час основним завданням залишається побудова надійної та достовірної системи простежуваності за обігом тварин і продукції тваринного походження.

В свою чергу Віталій Павлівський – зазначив, що головним завданням та метою кожного бізнесу, який працює в м’ясній галузі, є виготовлення продукції, яка відповідає високим стандартам якості європейського рівня. Основними завданнями Асоціації «М’ясної галузі» є захист та відстоювання інтересів українського товаровиробника, впровадження новітніх технологій у м’ясній галузі, що можливо досягнути за рахунок взаємодії всіх зацікавлених сторін, а саме господарств розведення та утримання тварин, підприємств із забою та переробки, органів державної влади.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленість щодо співпраці у запровадженні маркування продуктів забою тварин на забійних підприємствах для забезпечення простежуваності та контролю якості в м’ясній галузі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.