Відбувся вебінар «Проблемні питання ідентифікації свиней в Україні»

У вівторок, 26 травня, відбувся вебінар «Проблемні питання ідентифікації свиней в Україні». Оптимізація роботи господарств через електронні приватні кабінети». У ході онлайн-конференції представники АІРТ — Ігор Клименок, Сергій Бистро та Сергій Бриль —представили учасникам заходу принципи роботи та можливості нового продукту  – персонального кабінету суб’єкта господарювання для роботи з Єдиним державним реєстром ветеринарних документів.

«Вже не перший рік триває співпраця ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» та Асоціації «Свинарів України». Це дає свої плоди. Одним із таких спільних експериментів є персональний кабінет по видачі ветеринарних документів. Поки це напрямок взаємодії господарств з Единим державним реєстром ветеринарних документів. Наступний етап – перший персональний кабінет для суб’єктів господарювання для роботи з Єдиним державним реєстром тварин. Відповідно, надалі функціонал програми тільки збільшуватиметься», – зауважив Ігор Клименок, директор ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

Нагадаємо, персональний кабінет створений з метою пришвидшення процедури видачі ветеринарних документів, зменшення ймовірності виникнення помилок та надання суб’єкту господарювання повного спектру необхідної інформації.

Для підключення до Персонального кабінету суб’єкти господарювання, діяльність яких пов’язана з переміщенням підконтрольних об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, які супроводжуються ветеринарними документами можуть звертатись до Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за телефоном +380674087202 або на електронну поштову скриньку за адресою tp@agro-id.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.