Відбувся вебінар на тему «Ідентифікація ВРХ в Україні: сучасний стан, перспективи й оптимізація роботи з ДП АІРТ в умовах карантину»

29.04.2020 року у режимі відеоконференції було проведено семінар на тему “Ідентифікація ВРХ в Україні:  сучасний стан, перспективи  й оптимізація роботи з ДП АІРТ в умовах карантину”. На вебінарі були присутні представники Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», представники Асоціації виробників молока (АВМ) та представники господарств молочної галузі, а саме: ТОВ “Молоко Вітчизни”, ТОВ «Агросет», ФГ “Юпітер”, Агрофірма “Київська”, ПП « Галекс-Агро», СТОВ “Перемога” СТОВ “Дніпро” та багато інших.

На вебінарі були підняти основні питання, щодо ідентифікації та реєстрації тварин, які на даний час найбільше цікавлять бізнес, а саме:

  1. законодавчі основи ідентифікації і реєстрації ВРХ;
  2. переваги та труднощі у використанні нових двокомпонентних бирок при ідентифікації ВРХ;
  3. які спрощення процедур ідентифікації та реєстрації вже відбулися;
  4. шляхи пришвидшення співпраці з ДП АІРТ та отримання послуг дистанційно, що надзвичайно актуально в умовах карантинних заходів;
  5. цілі, можливості, переваги і хід плідного тестування нового програмного продукту Держпродспоживслужби та ДП АІРТ – «Персональний кабінет суб’єкта господарювання користувача Єдиного державного реєстру ветеринарних документів»

Керівник Київської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»  Сергій Бистро, розповів про законодавчі основи ідентифікації та реєстрації ВРХ на території України, зокрема про те, які зміни відбулись останнім часом у законодавстві, що регулює законодавчі аспекти ідентифікації і реєстрації тварин на території країни. Також доповідач висвітлив інформацію про переваги використання нових двокомпонентних бирок сертифікованих ICAR, зокрема про меншу кількість втрат бирок в результаті їх роз’єднання чи псування, про біологічну інертність нових бирок та покращений захист бирки від її підробки чи повторного використання. Сергій Бистро також нагадав, що державне підприємство розширило спектр додаткових сервісів для суб’єктів господарювання, зокрема запровадило послуги доставки засобів ідентифікації та реєстраційних документів  тварин, що надзвичайно актуально на даний час в умовах дії карантину.

Учасникам вебінару було продемонстровано основний функціонал «Персонального кабінету суб’єкта господарювання користувача Єдиного державного реєстру ветеринарних документів», зокрема було презентовано інтерфейс користувача, структуру персонального кабінету, алгоритм створення заявок на оформлення ветеринарного свідоцтва Форми №1 та №2.

Ветеринарний експерт Асоціації виробників молока Ігор Присяжнюк, наголосив на важливості впровадження Персонального кабінету суб’єкта господарювання для роботи в Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів так як це дозволить бізнесу пришвидшити процедуру оформлення ветеринарних документів.

Директор державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок наголосив на необхідності дотримання суб’єктами господарювання власниками тварин законодавства в галузі ідентифікації і реєстрації тварин та розповів про основні напрямки роботи державного підприємства, мета яких удосконалення системи ідентифікації і реєстрації тварин та розширення спектру послуг, що надаються.

Учасники відеоконференції домовились і в подальшому проводити такі заходи, що покращують обізнаність суб’єктів господарювання у напрямках ідентифікації і реєстрації тварин та надають можливість отримати зворотній зв’язок від бізнесу, щодо подальшого удосконалення системи ідентифікації.

Підводячи підсумки, директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименко, подякував учасникам вебінару, за плідну співпрацю та закликав суб’єктів господарювання власників тварин неухильно дотримуватись законодавства в галузу ідентифікації та реєстрації тварин.

Нагадуємо, що для підключення до Персонального кабінету  суб’єкти господарювання діяльність яких пов’язана з переміщенням підконтрольних об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду які супроводжуються ветеринарними документами можуть звертатись до Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за телефоном +380674087202 або на електронну поштову скриньку за адресою tp@agro-id.gov.ua

Посилання на запис вебінару: https://fex.net/ru/s/5o0e2ex

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.