Відбулася нарада з керівниками філій Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»

28 листопада 2019 року в приміщенні Держпродспоживслужби за адресою вул. Антоновича, 174, м. Київ було проведено нараду за участю керівників структурних підрозділів та обласних філій Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» з підведення підсумків роботи за 10 місяців 2019 року, а також окреслено плани роботи та завдання на 2020 рік. Нараду було проведено під керівництвом директора ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігоря Клименка і першого заступника директора Володимира Титенка.

Директор підприємства Ігор Клименок відзначив, що для реалізації основних завдань з ведення актуального обліку поголів’я та відслідковування простежуваності переміщення тварин, які стоять перед Державним підприємством «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», дуже важливим є тісна співпраця з державними установами (закладами) ветеринарної медицини, зокрема у роботі з Єдиним державним реєстром ветеринарних документів.

Тему щодо законотворчої роботи в галузі ідентифікації і реєстрації тварин висвітлив начальник технологічного відділу Віталій Комаровський. Він також проінформував про результати перевірки роботи головних управлінь районних та дільничних лікарень ветеринарної медицини окремих районів Львівської, Закарпатської та Рівненської областей і окреслив  особливості  процесу оформлення відповідних ветеринарних та ідентифікаційних документів на місцях, їхні проблемні моменти та  шляхи вдосконалення процесу.

Перший заступник директора Володимир Титенко проаналізував  економічні показники роботи філій за 10 місяців 2019 року, підвів підсумки комплексних перевірок філій підприємства, оцінивши їх як ефективний механізм контролю за роботою відокремлених структурних підрозділів підприємства.

Начальник відділу кадрів Людмила Гайдук із задоволенням відзначила успішне складання атестації усіма учасниками та високий професійний рівень усних і письмових відповідей працівників.

Начальник юридичного відділу Анна Гедз проінформувала про порядок укладання договорів, що стосуються роботи філій, продовження їх строку, та акцентувала увагу присутніх на виконавчій дисципліні.

Начальник відділу Реєстру тварин – Чернецька Н.П. доповіла про стан ідентифікації і реєстрації тварин за 10 місяців 2019 року на території України, відзначила успішну роботу підприємства з оптимізації даних Єдиного державного реєстру тварин шляхом проведення інвентаризації поголів’я тварин, а також значне пришвидшення внесення даних про забій тварин до реєстру.

Під час наради було підведено підсумки роботи Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», заслухано звіти керівників філій щодо проведених заходів з покращення їх роботи та поставлено завдання на наступний рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.