Відбулась онлайн конференція щодо впровадження Персонального кабінету суб’єкта господарювання для роботи в Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів з представниками Української зернової асоціації

17.04.2020 року у режимі відеоконференції відбулось обговорення функціоналу Персонального кабінету суб’єкта господарювання для роботи в Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів між представниками Державного підприємства «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» та Української зернової асоціації.

У рамках заходу було продемонстровано основний функціонал Персонального кабінету, а саме інтерфейс користувача, структуру персонального кабінету, алгоритм створення заявок на оформлення ветеринарного свідоцтва Форми №1,№2 та ветеринарних довідок.

Учасники відеоконференції прийняли активну участь у обговоренні функціоналу та особливостей роботи Персонального кабінету, зокрема було наголошено на  необхідності зворотного зв’язку, щодо отримання заявки уповноваженими лікарями державних установ ветеринарної медицини. Були порушені проблемні питання пов’язані з особливостями видачі ветеринарних документів, що стосуються експорту зернової продукції та багато інших питань.

Виконавчий директор Української зернової асоціації Сергій Іващенко, наголосив на важливості впровадження Персонального кабінету суб’єкта господарювання для роботи в Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів так як це дозволить бізнесу пришвидшити процедуру оформлення ветеринарних документів.

Учасники відеоконференції домовились продовжувати активну співпрацю в рамках подальшого впровадження, розширення та тестування можливостей  Персонального кабінету суб’єкта господарювання.

Нагадуємо, що для підключення до Персонального кабінету  суб’єкти господарювання діяльність яких пов’язана з переміщенням підконтрольних об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду які супроводжуються ветеринарними документами можуть звертатись до Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за телефоном +380674087202 або на електронну поштову скриньку за адресою tp@agro-id.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.