Відбулась міжвідомча робоча нарада з питань ідентифікації та реєстрації диких тварин

28 березня 2018 року в приміщенні Міністерства екології та природних ресурсів України (м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 35) під головуванням заступника Міністра Полуйко Василя Юліановича відбулася міжвідомча робоча нарада з питань впровадження ідентифікації та реєстрації диких тварин, які перебувають в неволі та забезпечення простежуваності за їх переміщенням.

В нараді прийняли участь представники Мінагрополітики України, Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», Міністерства екології та природних ресурсів України, «Київського зоологічного парку», інституту зоології, Державної екологічної інспекції, громадських організацій та зоозахисників.

В ході міжвідомчої наради обговорені питання:
– Необхідності впровадження ідентифікації і реєстрації диких тварин, які перебувають в неволі та забезпечення державного контролю при імпорті та експорті зразків дикої фауни і штучному розведені тварин віднесених до І, ІІ та ІІІ переліку Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення.

– Визначення переліку диких тварин, які перебувають в неволі та будуть підлягати обовʼязковій ідентифікації та реєстрації , та способів і строків їх ідентифікації, реєстрації, а також можливості реєстрації диких тварин, які перебувають в неволі, в Єдиному державному реєстрі тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.