В Одеській області пройшла селекторна нарада з приводу бюджетних коштів

31.05.2016 р. в Одеській області в облдержадміністрації було проведено селекторну нараду з питань виконання Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 107 від 07.02.2018 року.

В селекторній нараді прийняли участь Голови районних держадміністрацій, Голови сільських/селищних, міських рад та об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку районних держадміністрацій, представники Головного управління агропромислової політики Облдержадміністрації, Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»

В ході наради були висвітлені напрямки державної підтримки сільгоспвиробників, згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 107 від 07.02.2018 року, особливу увагу було приділено отриманню дотацій для розвитку галузі тваринництва, стабілізації поголів’я худоби та поліпшення її генетичного потенціалу, стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва, в тому числі в господарствах фізичних осіб.

В ході наради було надано відповіді на запитання стосовно окремих питань нарахування дотацій на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцяти місячного віку. Було прийняте спільне рішення про більш тіснішу співпрацю в цьому напрямку між адміністративними органами та місцевим самоврядуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.