В Луганській області відбувся семінар-тренінг на тему «Підготовка молочно-товарних ферм до нових вимог харчового законодавства»

29 жовтня 2019 року в селі Веселе, Луганської області на базі СФГ «Крот» відбувся семінар-тренінг за підтримки «Асоціації виробників молока» та «Агентства США по міжнародному розвитку» з метою висвітлення теми «Виклики для молочної галузі і як на них реагувати».

У семінарі взяли участь спеціалісти державних установ (закладів) ветеринарної медицини, експерти USAID, представники «Асоціації виробників молока» та Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», а також представники молочно-товарних ферм.

Основною темою семінару було підготовка молочно-товарних ферм   Луганської області до нових вимог харчового законодавства, а також можливі виклики для молочної галузі. Були заслухані звіти представників «Асоціації виробників молока» з метою збільшення перспектив розвитку молочної галузі в Україні та забезпечення відповідного рівня якості молочної продукції на світовому ринку.

Учасники підкреслили необхідність ідентифікації і реєстрації тварин, як складової системи простежуваності за їх обігом, з метою збереження та поліпшення продуктивних якостей великої рогатої худоби  у господарстві, та відзначили, що робота яка проводиться Державним підприємством «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» спільно з державними установами (закладами) ветеринарної медицини щодо інвентаризації  поголів’я великої та дрібної рогатої худоби значно підвищила достовірність даних Єдиного державного реєстру тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.