В Голопристанській районній державній адміністрації відбувся семінар – нарада

07 червня  2018 року в Голопристанській районній державній адміністрації відбувся семінар – нарада з питань надання в поточному році фінансової підтримки сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності, фізичним особам.

В нараді прийняли участь заступник Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації  А.М. Неделька, керівник Херсонської філії Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” В.Д. Назаренко, начальник та спеціалісти управління агропромислового та економічного розвитку, представники районної ветеринарної лікарні та відповідальні особи органів місцевого самоврядування з приймання документів та складання відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби.

Головною метою наради було надати методичні  роз’яснення стосовно складання пакету документів відповідальними особами органів місцевого самоврядування від фізичних осіб, відомостей та подання їх до Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

Окремо приділено увагу питанню з ідентифікації  та реєстрації тварин.

Також, було наголошено, що в районі вже є перші позитивні результати по отриманню дотації за молодняк великої рогатої худоби .

По закінченню першого етапу подання документів фізичними особами в червні місяці мешканці Голопристанського району можуть отримать компенсацію від держави на загальну суму 148,3 тис. гривень, що становить 40% від загальної суми компенсації по області. Ця сума буде виплачена на утримання 127 телят віком від 4 до 13 місяців.

Підводячи підсумки наради, було задано багато питань на які отримано відповіді від фахівців, які кожен з присутніх може використати в подальшій роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.