Участь представників Агентства у Міжнародній агропромисловій виставці «AGROEXPO-2017».

20 вересня 2017 р. у м. Кропивницькому відбулося урочисте відкриття найбільшої в країні Міжнародної агропромислової виставки «AGROEXPO-2017».

Цьогорічна виставка проводиться у вже вп’яте, участь у якої взяли 500 компаній, які були представлені в різних локаціях, як на відкритих майданчиках так і у приміщенні.

На заході була представлена найсучасніша сільгосптехніка  вітчизняних та світових брендів з США, Канади, Бразилії, Німеччини, Франції, Італії, Польщі, яку можна було побачити не тільки на статистичних експозиціях, але й безпосередньо в роботі на спеціальному полігоні площею 60 000 кв. м. Також на облаштованій території агропромислової виставки були представлені різноманітні види тварин та птахів. Загальна виставкова площа займала 100 000 кв. м.

Представники Кіровоградської філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» також взяли участь у даному заході.

З учасниками та відвідувачами виставки були обговорені чисельні питання щодо ідентифікації і реєстрації тварин, проведені роз’яснювальні роботи щодо діючого законодавства та технологій ідентифікації окремих видів тварин,   можливостей використання нашого сайту щодо пошуку інформації про тварин (ВРХ, коні, свині, вівці та кози) юридичними та фізичними особами, обговорювались перспективи розвитку бази даних Підприємства з метою надання додаткових, сучасних можливостей користувачам

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.