У Львові відбулася спеціалізована виставка «Молочний форум»

24 травня 2019 року у Львові відбулася спеціалізована виставка «Молочний форум», яку організувала Львівська аграрна дорадча служба спільно з ЕКСПО Львів та Проектом «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

У Форумі взяли участь представники Львівської ОДА, Міністерства аграрної політики та продовольства України, державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», канадські консультанти проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні», працівники Львівської аграрної дорадчої служби, представники молочних господарств, сімейних ферм, кооперативів, університетів, наукових та державних установ.

В межах Форуму було організовано кілька пізнавальних та інформаційних заходів, зокрема панельна дискусія на тему «Створення центру даних у молочному скотарстві України», учасником та співорганізатором якої було державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

В рамках панельної дискусії були представлені доповіді керівника Нідерландсько-Українського Молочного Центру Віма Вісманса щодо досвіду створення дата-центрів у країнах Євросоюзу, менеджера проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні» Мартена Боріважа, який розповів про досвід Канади та цілі Проекту  щодо обліку інформації про корів та її застосування.

Під час виступу фахівці державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» висвітлили особливості функціонування Єдиного державного реєстру тварин, обліку даних реєстру та їх аналізу, взаємодії Єдиного державного реєстру тварин з Єдиним державним реєстром ветеринарних документів та лабораторіями з проведення досліджень/випробувань біологічного матеріалу. Провідний аналітик комп’ютерних систем державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Сергій Бриль представив короткий огляд роботи, що ведеться підприємством із розробки та вдосконалення програмного продукту Єдиний державний реєстр тварин, окреслив можливості розвитку Єдиного державного реєстру тварин та концепцію обміну інформації з його використанням і наголосив, що основним завданням залишається побудова надійної та достовірної системи простежуваності за обігом тварин і продукції тваринного походження, а також забезпечити власників необхідною інформацією про їх тварин.

Директор Львівської аграрної дорадчої служби Іван Паньків розповів про перші успіхи українських виробників молока у використанні інформації про корів для ефективного управління молочною фермою та веденням бізнесу з виробництва молока. Пан Паньків підкреслив, що розвиток баз даних у молочному скотарстві та системи обміну даних може відбуватися лише за умови їх взаємодії, взаємоперевірки та верифікації, і в обов’язковому порядку, за наявності взаємодії з базою даних  ідентифікованих та зареєстрованих тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.