Триває спільна робота з регіональною службою державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті

09 Липня 2019 року в Сумах на базі кафедри ветеринарно-санітарної експертизи,  мікробіології, зоогігієни та безпеки і якості продукції тваринництва Сумського національного аграрного університету  відбувся семінар-нарада на тему «Деякі питання здійснення державного контролю на державному кордоні», який організувала Південна регіональна служба державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, зокрема головуючий наради в.о. начальника служби Ігор Лоцкін.

У вступному слові доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри ветсанекспертизи, мікробіології, зоогігієни та безпеки і якості продукції тваринництва Сумського НАУ Тетяна Фотіна привітала учасників наради та підкреслила роль випускників університету у роботі Держпродспоживслужби  країни.

На нараді були обговорені актуальні питання, пов’язані з проведенням державного контролю за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин під час їх ввезення (пересилання) на митну територію України в частині відбору зразків для лабораторних досліджень (випробувань).

Від ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» участь у нараді взяла заступник керівника Сумської філії Наталія Плотіцина. До уваги присутніх було представлено презентацію на тему «Взаємодія регіональної служби  державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті із структурними підрозділами ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в частині виконання вимог законодавства з ідентифікації і реєстрації тварин».

В доповіді були розглянуті всі етапи та особливості технологічного процесу переміщення тварин на експорт, зокрема порядок учасників процесу  експорту тварин. Також були наведені зразки заповнення ідентифікаційних та супровідних документів на переміщення тварин, акцентовано увагу на термінах їх заповнення, подання та передачі регіональною службою державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду цих документів до структурних підрозділів ДП «Агентства з ідентифікації і реєстрації тварин».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.