Співпрацюємо з територіальними органами Держпродспоживслужби

Головне управління Держпродспоживслужби в  м. Києві провело нараду за участі Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві з питань дотримання вимог чинних законодавчих актів у сфері ідентифікації та реєстрації тварин у м. Києві. Під час робочої наради уповноваженою особою ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» поінформовано про організаційні і правові засади ідентифікації та реєстрації, одержання оперативної та надійної інформації стосовно поголів’я тварин (статі, віку, породи, їх місцезнаходження) для поліпшення управління і прогнозування ринків продукції тваринництва та контролю за епізоотичною ситуацією в столиці. На нараді обговорювались актуальні питання стосовно вимог та порядку проведення реєстрації і ідентифікації тварин (велика рогата худоба, дрібна рогата худоба, свині, коні), оплати послуг, видачі відповідних ветеринарних документів, а також внесення даних до Єдиного державного реєстру тварин про ідентифіковану тварину, її власника/утримувача, господарство, відомостей про переміщення, забій, утилізацію, загибель, падіж. За результатами робочої наради напрацьовано перелік проблемних питань,  які потребують першочергового вирішення:

  • механізм плідної співпраці для здійснення виконання належним чином заходів з ідентифікації та реєстрації тварин;
  • дотримання уповноваженими лікарями ветеринарної медицини вимог чинних законодавчих актів під час видачі ветеринарних супровідних документів при переміщені, забою, утилізації, падежу тварин тощо;
  • перспективи ідентифікації та реєстрації домашніх тварин – котів та собак, диких тварин що утримуються у неволі або в напіввільних умовах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.