Сільгоспвиробникам Київської області роз’яснено деталі програм державної підтримки агропромислового комплексу

03 травня 2018 р. Департаментом агропромислового розвитку КОДА організовано семінар щодо державної підтримки сільського господарства, актуальних питань оподаткування агровиробників. Участь у заході прийняли директор департаменту агропромислового розвитку Сергій Шупик, керівник Київської філії ДП « Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Сергій Бистро, начальник управління соціально-економічного розвитку та фінансового забезпечення департаменту Костянтин Довгаль, начальник відділу фінансово-кредитного забезпечення департаменту Лідія Литвиненко, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Анна Заіка, головні бухгалтери управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій та сільськогосподарських підприємств.

Під час семінару було розглянуто порядок участі агровиробників у державних програмах підтримки АПК за напрямами тваринництва, здешевлення техніки, розвитку фермерських господарств, відшкодування витрат сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на придбання обладнання, розвитку садівництва, здешевлення відсотків за кредитами. Повідомлено про початок роботи обласних комісій, утворених відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 300 та від 07.02.2018 № 107.

Представники банків, які підписали з Міністерством аграрної політики та продовольства Меморандум про загальні засади співробітництва, поінформували учасників семінару про участь банків у програмах державної підтримки.

Керівник Київської філії ДП „Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” Сергій Бистро надав інформацію про порядок одержання інформації з Єдиного державного Реєстру тварин про кількість ідентифікованого та зареєстрованого поголів’я ВРХ, які підпадають під державну дотацію. Також ознайомив з порядком ідентифікації і реєстрації та переміщенням тварин.

Представники сільгосппідприємств отримали корисну інформацію з актуальних питань оподаткування від головного редактора журналу «Агро-Pro».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.