Проведено семінар-нараду за результатами роботи з Єдиним державним реєстром ветеринарних документів

27 листопада 2019 року було проведено семінар – нараду на тему «Особливості роботи Єдиного державного реєстру ветеринарних документів та аналіз проблемних питань при видачі дозвільних документів» через реєстр.

В семінарі взяли участь начальники управлінь безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, їх заступники та посадові особи, відповідальні за оформлення та видачу ветеринарних документів головних управлінь Держпродспоживслужби в областях України.

Семінар – нарада пройшла під головуванням головного державного інспектора ветеринарної медицини Кобаля Бориса Івановича, який наголосив на важливості роботи Єдиного державного реєстру ветеринарних документів для забезпечення контролю за переміщенням підконтрольних Держпродспоживслужбі об’єктів ветеринарно-санітарного контролю та прискорення видачі дозвільних документів.

З сучасними можливостями Єдиного державного реєстру ветеринарних документів присутніх ознайомив начальник сектору технічної та інформаційної підтримки відділу проектів та програм у сфері матеріального (нематеріального) виробництва і збереження майна Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Антон Карпенко. Він загострив увагу на основних проблемних питаннях, які виникають при внесення інформації до Єдиного державного реєстру ветеринарних документів, та наголосив на важливість своєчасної реєстрації інформації щодо власників тварини та її переміщень у Єдиному державному реєстрі тварин для коректної взаємодії реєстрів та правильного оформлення ветеринарних документів.

Заключною стала доповідь директора Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігоря Клименка, який розповів про стан ідентифікації і реєстрації тварин в Україні та взаємодію Єдиного державного реєстру ветеринарних документів та Єдиного державного реєстру тварин, а також зауважив що через реєстр уже видано понад 630 тисяч дозвільних документів.

Впровадження Єдиного державного реєстру ветеринарних документів, а також забезпечення його взаємодії з різними державними реєстрами (Єдиним державним реєстром тварин) значно зменшують час надання адміністративних послуг і забезпечує прозорість при видачі дозвільних документів, підсумував Ігор Клименок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.