Проведення наради щодо підведення підсумків роботи Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин»

14 березня 2019 р. в приміщенні Держпродспоживслужби за адресою вул. Антоновича, 174, м. Київ відбулася нарада Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за участю усіх керівників відокремлених структурних підрозділів та керівників відділів.

Під час наради були підведені підсумки роботи Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за 2018 рік та два місяці 2019 року.

Директор підприємства Клименок І.М. під час доповіді наголосив, що забезпечення безперебійної ідентифікації та реєстрації тварин є вкрай необхідним у період надання бюджетних дотацій на тварин, та є нині основними завданнями Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин.

З інформацією щодо стану нормативно-правової роботи в галузі ідентифікації і реєстрації тварин виступив начальник технологічного відділу Комаровський В.В. Під час виступу він зазначив, що підприємством розроблені проекти наказів Мінагрополітики «Про затвердження Змін до Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз», а також проекти змін до Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби, Порядку оформлення та видачі паспорта великої рогатої худоби та Порядку ідентифікації та реєстрації свиней. Зміни, які передбачаються даними нормативно-правовими актами, направлені на гармонізацію українського законодавства до європейського та спрощення механізму ідентифікації тварин.

У доповіді Яговенко О.В., начальника Планово-економічного відділу було підведено підсумки роботи Підприємства за 2018 рік. Зазначалося, що впродовж 2018 року було проідентифіковано у фізичному секторі: великої рогатої худоби – у 2 рази, свиней – на 1,5%, овець і кіз – на 20 % більше, ніж у 2017 р. У секторі власників тварин – юридичних осіб: великої рогатої худоби – на 7 %, овець і кіз – на 30 % більше, ніж в 2017 р.

Про результати проведення атестації працівників Підприємства (динаміка чисельності працівників, терміни проведення атестації, виконання графіку відпусток) повідомила начальник відділу кадрів Гайдук Л.М., а також зазначила, що проведена атестація працівників Підприємства показала їх високий кваліфікаційний рівень.

Начальник відділу Реєстру тварин Чернецька Н.П. повідомила щодо підходів при оформленні відповідей на запити органів місцевого самоврядування щодо кількості наявного у господарствах фізичних осіб ідентифікованого та зареєстрованого поголів’я молодняка ВРХ; щодо змін, які внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107; про зміни, які реалізовані при формуванні інформації щодо кількості наявного у господарствах фізичних осіб ідентифікованого та зареєстрованого поголів’я молодняка ВРХ; щодо архіву філій, а також відзначила, що працівники філій Підприємства, незважаючи на велику кількість запитів, вчасно забезпечили необхідною інформацією орган місцевого самоврядування та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.