Продовжуємо навчати роботі в програмному продукті «Персональний кабінет Єдиного державного реєстру тварин»

Сьогодні 05.02.2021 Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області було організовано онлайн-семінар на тему «Робота в персональному кабінеті системи ЄДРТ».
Участь в заході прийняли: Начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини в Херсонській області – Боярський Віталій Володимирович, перший заступник директора Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» – Титенко Володимир Петрович, керівник Херсонської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» – Назаренко Валентина Дмитрівна, представники районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області та представники суб’єктів господарювання, що займаються розведенням та утриманням сільськогосподарських тварин на території області.
У вступному слові перший заступник директора ДП АІРТ – Титенко Володимир Петрович наголосив, що метою розробки програмного продукту «Персональний кабінет Єдиного державного реєстру тварин» є зменшення паперового документообігу, пришвидшення процесів реєстрації тварин в «Єдиному державному реєстрі тварин», покращення простежуваності за обігом тварин та пришвидшення процедур реєстрації тварин.
Керівник Херсонської філії ДП АІРТ – Назаренко Валентина Дмитрівна, закликала власників тварин активно використовувати персональний кабінет, що дозволить швидко реєструвати тварин.
Учасникам зустрічі було продемонстровано основний функціонал програмного продукту «Персональний кабінет Єдиного державного реєстру тварин», зокрема було презентовано інтерфейс користувача, структуру персонального кабінету, алгоритм створення заявок на реєстрацію тварин та засоби ідентифікації тощо. Крім того було продемонстровано ряд звітів, які можуть формувати користувачі кабінету.
Наприкінці зустрічі учасники отримали відповіді на питання, що стосуються роботи персонального кабінету та порядку підключення до нього.
Нагадаємо, що з питань підключення до програмного продукту «Персональний кабінет Єдиного державного реєстру тварин» необхідно звертатись до відповідної філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за місцем розміщення Вашого господарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.