Презентовано функціонал Персональний кабінет користувача Єдиного державного реєстру тварин

Держпродспоживслужба разом з Державним підприємством «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» продовжує впроваджувати нові сервіси, які спрошують та пришвидшують роботу суб’єктів господарювання. Так 09 грудня 2020 року за підтримки Асоціації виробників молока в режимі відеоконференції було проведено презентацію функціоналу «Персональний кабінет користувача Єдиного державного реєстру тварин (ЄДРТ)».
Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» Владислава Магалецька у вступному слові зауважила, що належне функціонування системи ідентифікації та реєстрації тварин, є одним із головних механізмів, який застосовується у більшості країн світу з метою забезпечення простежуваності за обігом сільськогосподарських тварин та продукції тваринного походження і який є важливим показником при відкритті нових та підтриманні існуючих ринків для експорту українських товарів.
Держпродспоживслужба як і компетентні органи кожної цивілізованої країни, піклується про безпеку й здоров’я населення. Збільшення числа епізоотій серед тварин спонукають до вжиття належних заходів із забезпечення надійного захисту населення від небезпечних хвороб, в першу чергу – через гарантування належної безпечності для здоров’я людей тваринницької продукції. Неостанню роль серед них відіграє належна ідентифікація та реєстрація тварин наголосила Голова Держпродспоживслужби.
Генеральний директор Асоціації виробників молока Ганна Лавренюк зауважила, що асоціація завжди підтримує ініціативи, які спрощують роботу суб’єктів господарювання, шляхом запровадження електронного документообігу, що зменшує витрати як часу так і коштів власників тварин.
Директор державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок наголосив на тому, що Державне підприємство спільно з Держпродспоживслужбою протягом останніх трьох років провело велику роботу з актуалізації даних Єдиного державного реєстру тварин, проведено три тури інвентаризації поголів’я тварин в господарствах юридичного сектору, а також проводиться постійна робота у фізичному секторі, також було спрощено та пришвидшено процеси з реєстрації тварин. Ігор Клименок, зауважив, що наступним етапом у спрощенні процедури реєстрації тварин є запровадження «Персонального кабінету користувача «Єдиного державного реєстру тварин», що дасть змогу власникам тварин уникнути технічних помилок при оформленні паперових документів, значно заощадити час та кошти на доставку паперових носіїв до адміністратора Єдиного державного реєстру тварин.
Учасникам вебінару було продемонстровано основний функціонал «Персонального кабінету користувача ЄДРТ», зокрема було презентовано інтерфейс користувача, структуру персонального кабінету, алгоритм створення заявок на реєстрацію тварин та засоби ідентифікації тощо.
Підводячи підсумки, директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок, подякував учасникам вебінару, за плідну співпрацю та наголосив на тому, що підчас даної презентації було продемонстровано тільки першу версію програмного продукту і надалі його функціонал буде тільки розширюватись.

Для підключення до Персонального кабінету користувача ЄДРТ необхідно звертатись до відповідної філії Підриємства за місцем розміщення Вашого господарства.
Презентацію Ви зможете переглянути за посиланням www.facebook.com/watch/live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.