Представники Держпродспоживслужби взяли участь у візиті української делегації до Латвійської Республіки

6 вересня 2017 року у рамках проекту «Зміцнення системи консультацій для інтеграції сільського сектора в загальний ринок ЄС», що реалізується Латвійським центром сільських консультацій та освіти, відбулася зустріч української делегації на чолі із заступником Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової з Міністром сільського господарства Латвійської Республіки Янісом Дуклавсом та фахівцями міністерства. Метою зустрічі стало обговорення української та латвійської політики сільськогосподарського та сільського розвитку, зокрема в частині інтеграції сільського сектору в європейський ринок.

«Нам особливо цікавий досвід Латвії щодо підтримки малих виробників сільськогосподарської продукції, кооперативів, які створені такими виробниками. Зокрема, досвід застосування різних фінансових інструментів такої підтримки, досвід функціонування системи сільського консультування та діяльності різних інституцій підтримки сільського розвитку», – зазначила Олена Ковальова.

У ході зустрічі учасники від Латвії поділилися своїм досвідом щодо формування та реалізації аграрної політики, адаптації латвійського законодавства до ЄС, діяльності служб підтримки сільського господарства та сільського розвитку, співпраці між міністерством та фермерськими організаціями. Також було обговорено нові напрями та проекти продовження співпраці між Україною та Латвією.

До української делегації увійшли представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також представники державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» та Науково дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.