Підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за 9 місяців 2018 року та завдання на ІV квартал 2018 року.

08 листопада 2018 року в приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області відбулося позапланове засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області на тему: «Підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області за 9 місяців 2018 року та завдання на ІV квартал 2018 року».

У засіданні колегії взяли участь начальники районних управлінь Держпродспоживслужби, начальники районних державних лікарень ветеринарної медицини, директора районних, міжрайонних державних лабораторій ветеринарної медицини, керівник Чернігівської філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Павлішен Юрій Володимирович довів до відома рішення підсумкової колегії Держпродспоживслужби, яка відбулася 18 жовтня 2018 року у м. Києві та звернув увагу на забезпечення стійкої епізоотичної ситуації, санітарно-епідеміологічного благополуччя в Чернігівській області.

На колегії виступила керівник Чернігівської філії Крисько Вікторія Станіславівна  з темою «Про стан проведення ідентифікації та реєстрації тварин за 9 місяців 2018 року та заходи, які необхідно провести щодо забезпечення простежуваності за обігом тварин та продукції тваринного походження».

Приділена увага питанням:

  • щодо ідентифікації товарних свиней, реалізація яких відбувається від юридичного сектору до фізичної особи;
  • належної простежуваності за рухом тварин, а саме про вибуття тварин без факту їх прибуття;
  • забезпечення внесення офіційними ветеринарними лікарями, що здійснюють заходи із державного контролю на забійних підприємствах інформації до Єдиного державного реєстру тварин про вибуття з господарства розведення і утримання, прибуття тварин до підприємства із забою, утилізації тварин, даних про забій, утилізацію тварин за інформацією з відповідних реєстраційних та ідентифікаційних документів на тварину.

За результатами колегії були прийняті відповідні рішення та поставленні завдання на IV квартал 2018 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.