Підсумки проведеної роботи та визначення завдань на ІV квартал 2017 в Чернігівській області

16 листопада 2017 року у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області відбулася нарада «Визначення завдань на ІV квартал 2017 року поставлених Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Стан оптимізації районних державних лабораторій Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в Чернігівській області».

У нараді взяли участь представники Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, керівники районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, начальники районних (міських) державних лікарень ветеринарної медицини, представник Чернігівської обласної державної лікарні ветеринарної медицини, директор Чернігівської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, директори районних  державних лабораторій Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та керівник Чернігівської філії ДП АІРТ.

Головне управління Держпродспоживслужби  під час підсумкової наради за 9 міс. звернуло увагу на проблемні питання ідентифікації і реєстрації тварин.

У своїй доповіді Крисько Вікторія Станіславівна керівник Чернігівської філії ДП АІРТ акцентувала увагу, щодо:

  • Ідентифікації і реєстрації тварин у юридичному та фізичному секторі
  • Технологічних процесів ідентифікації і реєстрації тварин
  • Контроля за переміщенням тварин
  • Вимоги щодо оформлення ідентифікаційних документів при переміщені тварин
  • Приведення у відповідність даних Єдиного державного реєстру
  • Користування підсистемою «Ветеринарний модуль»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.