Підсумки першого місяця впровадження «Персонального кабінету Єдиного державного реєстру тварин»

Підключення 80 господарств до «Персонального кабінету Єдиного державного реєстру тварин» та реєстрація близько 1500 тварин за реєстраційними документами поданими в електронному вигляді та підписаних КЕП власників є результатом першого місяця впровадження даного програмного забезпечення.

Функціонал персонального кабінету дозволив суб’єктам господарювання оформити в електронному вигляді заявки на реєстрацію тварин, проводити замовлення засобів ідентифікації та отримувати звіти по наявності тварин в господарстві. Час реєстрації тварин в Єдиному державному реєстрі тварин скоротився до одного дня з моменту отримання реєстраційного документу, суб’єкти господарства отримали змогу зменшити витрати коштів та часу на оформлення реєстраційних документів тварин.

Даний програмний продукт був розроблений Державним підприємством «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за підтримки Держпродспоживслужби.

Нагадуємо що: з питань підключення до програмного продукту «Персональний кабінет Єдиного державного реєстру тварин» достатньо звертатись до відповідної філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за місцем розміщення Вашого господарства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.