Представники Світового банку ознайомилися із можливостями Єдиного державного реєстру тварин

29 листопада 2018 р. відбулася зустріч представників Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» з паном Гансом С. Кордіком, головним економістом з питань сільського господарства у регіоні Європа, Центральна Азія, Близький Схід, Північна Африка Світового банку.

Паном Кордіком було окреслено пріоритети роботи Світового банку щодо підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України в аспекті створення аграрних реєстрів, а також зазначив, що для розроблення покрокової інструкції по створенню даних реєстрів важливим є досвід підприємств, що вже працюють за подібними підходами.

Директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок зазначив, що масив даних Єдиного державного реєстру тварин наразі забезпечує необхідними даними як Держпродспоживслужбу, так і Міністерство аграрної політики та продовольства України. Крім того, Реєстр успішно використовується при підтвердженні наявності сільськогосподарських тварин в господарствах при виплаті бюджетних дотацій.

На зустрічі було детально обговорено аспекти та ефективність роботи Реєстру, концепцію його розвитку та модернізації з урахуванням реалій сьогодення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.