В м. Києві проведено навчання з користування Єдиним державним реєстром ветеринарних документів

В рамках впровадження в дію програмного продукту Єдиний державний реєстр ветеринарних документів (ЄДРВД) на території України 28 травня 2019 року для спеціалістів Об’єднання ветеринарної медицини в м. Києві було проведено ознайомлення з функціоналом ЄДРВД та навчання з його використання для видачі ветеринарних документів.

Начальник сектору технічної та інформаційної підтримки державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Карпенко Антон розповів про основні функції ЄДРВД та принципи формування електронних документів виходячи зі специфіки видачі ветеринарних документів в цьому регіоні, акцентовано висвітлив особливості формування ветеринарних довідок та ветеринарних свідоцтв форми Ф2. Він підкреслив, що ЄДРВД функціонує у тісній взаємодії з Єдиним державним реєстром тварин, і формування електронних ветеринарних документів на ідентифікованих тварин базується на  наявній в Реєстрі тварин інформації щодо тварини, її власника, господарства перебування.

Запровадження ЄДРВД на всій території країни дозволить значно посилити контроль за перебуванням та переміщенням тварин та продукції тваринного походження як територією країни, так і при експортно-імпортних операціях,  а також забезпечить прозорість при наданні адміністративних послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.