Lviv Veterinary Weekend: виклики війни в житті лікарів ветеринарної медицини.

В рамках проєкту «Iнноваційний підхід до історичної спадщини: наукова спадщина ветеринарної медицини українсько-польського пограниччя» відбулась зустріч т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольги Шевченко та Президента Світової Асоціації ветеринарних лікарів Рафаеля Лагуенса.

Під час заходу учасники обговорювали виклики з якими зустрілись українські фахівці ветеринарної медицини у зв’язку із збройною агресією російської федерації.

Руйнування Каховської ГЕС є техногенною катастрофою останніх десятиліть для України. На сьогодні фахівці Держпродспоживслужби здійснюють здійснює всі необхідні заходи, спрямовані на мінімізацію негативних наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої підривом греблі.

Також в межах реалізації проєкту 24-25 червня був проведений підсумковий захід «Lviv Weterinary Weekend», до участі якого приєдналися доктор Джованбаттіста Гваданьїні Віце-президент UEVP та фахівець Держпродспоживслужби Михаїл Туяхов, лікар ветеринарної медицини.

Спеціаліст Держпродспоживслужби зазначив, що на сьогодні одним із головним пріоритетом Держпродспоживслужби є подолання руйнівних наслідків російського вторгнення після деокупації територій України, зокрема утилізація залишків зіпсованих харчових продуктів та виявлених загиблих тварин на постраждалих від обстрілів територіях, виявлення ризиків виникнення зоонозних хвороб.

Держпродспоживслужба продовжує забезпечувати епізоотичне благополуччя на території України в період воєнного стану та здійснювати заходи щодо профілактики хвороб в рамках концепції Єдине здоров’я.

https://dpss.gov.ua/news/lviv-weterinary-weekend-vyklyky-viiny-v-zhytti-likari-veterynarnoi-medytsyny

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.