Інформація щодо отримання дотацій

На виконання ст. 32 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» (далі – Порядок) в поточному році власники тварин можуть претендувати на отримання таких дотацій:
1) Дотація за утримання корів, що надається суб’єктам господарювання, які є юридичними особами, за кожну наявну станом на 1 січня та на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову.
2) Дотація за молодняк, що надається фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.
Відповідно до Порядку для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради зокрема копію паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин.
Для уникнення непорозумінь при прийнятті комісією Мінагрополітики рішення щодо надання дотації власники тварин мають дотримуватися законодавства України, в тому числі і з ідентифікації та реєстрації тварин, зокрема:
− своєчасно реєструвати господарства з розведення, утримання, забою, утилізації тварин у Єдиному державному реєстрі тварин;
− своєчасно ідентифікувати усіх тварин у господарстві;
− вчасно подавати дані для реєстрації тварин, усіх переміщень між господарствами, а також про забій, утилізацію та падіж тварин.
Наявність у власника тварин та їх відповідність даним Єдиного державного реєстру тварин можуть перевірятися відповідними органами.
Звертаємо Вашу увагу, що при заповненні реєстраційних документів на тварин необхідно коректно і повно вказати інформацію щодо адреси місцезнаходження господарства (населеного пункту, вулиці, будинку).
Для отримання інформації і роз’яснень щодо процесу ідентифікації та реєстрації тварин звертатись до відповідного обласного відокремленого структурного підрозділу Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».
(Перелік адрес, телефонів, електронних адрес підрозділів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.