До уваги власників коней!


Якщо Ви придбали/отримали  коня, потрібно подати інформацію про нового власника коня до Єдиного державного реєстру тварин.

Зверніть увагу! Ветеринарні документи на переміщення коня видаються власнику коня або уповноваженій ним особі лише за умови зазначення в Єдиному державному реєстрі тварин актуального власника!

 

І. У разі якщо: ви придбали коня, який ідентифікований, зареєстрований у Єдиному державному реєстрі тварин та на якого видано паспорт:

Зареєструйте зміну власника коня в Єдиному державному реєстрі тварин.

Для цього:

  • зверніться до відповідної обласної філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» (далі – Агентство).

З собою мати:

оформлену другу сторінку Відомості переміщення тварин, в якій вказані минулий та теперішній власники;

документ, який підтверджує право власності на коня (договір дарування, договір купівлі – продажу має бути завірений власниками продавцем та покупцем);

довідку від ветеринарного лікаря, що кінь дійсно знаходиться на території господарства.

Працівник обласної філії Агентства перевірить надані документи, зареєструє факт зміни власника коня у Єдиному державному реєстру тварин та внесе дані про нового власника коня до відповідної сторінки паспорта коня.

 

  • Зверніться до державної установи ветеринарної медицини, в зоні обслуговування якої знаходиться господарство перебування коня.

Спеціаліст державної установи ветеринарної медицини вносить завіряє запис в паспорті коня про зміну власника печаткою установи ветеринарної медицини.

 

ІІ. У разі якщо: ви придбали коня, який не ідентифікований та у якого відсутній паспорт:

зробити його первинну ідентифікацію та реєстрацію.

 

Для первинної ідентифікації коня та його реєстрації в Єдиному державному реєстрі тварин:

  • зверніться до відповідної обласної філії Агентства.

З собою мати:

належним чином заповнена реєстраційна картка коня (далі – РК коня);

документ, що посвідчує право власності на коня (копія договору купівлі-продажу, довідка про підтвердження наявності на відповідну дату у власника коня, який утримується в його господарстві, видана сільською, селищною чи міською радою, договір оренди, акт на приплід);

для коней з відомим походженням – копія генетичної експертизи походження, яка підтверджує походження коня від батьків, вказаних у РК коня, та реєстрацію коня у відповідному породному союзі (реєстрі).

Куди подаються документи:

Документи подаються до відповідної філії Агентства в області, де утримується кінь.

Власник/утримувач або уповноважена ними особа звертається на обласну філію Агентства. Працівник філії перевіряє наявність та правильність заповнення документів, проставляє в правому верхньому куті РК коня дату отримання та своє прізвище.

РК коней, які утримуються в іншій області, філією не приймаються.

  • Відправка документів/отримання паспорта коня

Працівник філії Агентства здійснює перевірку, за необхідності – формування, підготовку до відправлення пакету та його відправлення до центрального офісу Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин».

Власник може отримати паспорт коня на філії Агентства через 30 робочих днів з дати приймання належним чином оформлених РК коня та пакету супутніх документів працівником філії Агентства.

Паспорт видається особисто:

власнику коня;

утримувачу коня (на основі договору оренди або власнику господарства, де утримується кінь відповідно до даних Єдиного державного реєстру тварин)

уповноваженій власником особі.

  • Для скорочення термінів доставки документів власник може скористатися послугами перевізника.

Після перевірки наявності та правильності заповнення РК коня та супутніх документів працівником філії Агентства пакет документів можна відправити через перевізника «Нова пошта» або «Автолюкс» згідно з тарифом на роботи і послуги Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин». Власник оплачує послугу згідно тарифу відправлення  паспорта коня  офісу до філії та  зазначає необхідність відправлення паспорта коня від офісу на адресу власника (поштового відділення) чи обласної філії.

Працівник центрального офісу (відділу логістики) здійснює формування, підготовку до відправлення пакету та його відправлення протягом трьох робочих  днів від дати друку паспорта коня до відповідної філії або до власника (у такому випадку власник отримує паспорт коня  у відділенні перевізника).

  • Завірення паспорта коня

Для завірення паспорта коня власник повинен звернутися до державної установи (закладу) ветеринарної медицини, під контролем якої знаходиться господарство утримання  коня.

Завірення здійснюється печаткою та підписом уповноваженого на те спеціаліста державної установи (закладу) ветеринарної медицини, до зони  обслуговування якої входить господарство утримання коня. Спеціаліст державної установи (закладу) ветеринарної медицини перевіряє відповідність даних паспорта коня даним щодо тварини та її місцезнаходження в Єдиному державному реєстрі тварин,  та проставляє на третій сторінці паспорта коня  печатку установи та свій підпис.

Зверніть увагу! Паспорт коня вважається повністю оформленим лише після його завірення у встановленому порядку працівником Адміністратора реєстру тварин, яким є спеціаліст державної установи (закладу) ветеринарної медицини.

 

Для проведення ідентифікації та реєстрації коня просимо звертатися до відповідної обласної філії Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин». Контактна інформація філій знаходяться за посиланням https://www.agro-id.gov.ua/kontakti/fili%d1%97/.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.