Держпродспоживслужба разом з Державним підприємством «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» впроваджує в дію Персональний кабінет субєкта господарювання для роботи в Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів

Через «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів» на даний час видано більше 1млн 150 тис ветеринарних документів.

З метою пришвидшення процедур видачі ветеринарних документів, зведення до мінімуму відмов та помилок при наданні адміністративних послуг, а також надання суб’єктам господарювання доступу до інформації за надані їй адміністративні та ветеринарні послуги.

Державним підприємством «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за дорученням Держпродспоживслужби було створено Персональний кабінет суб’єкта господарювання для роботи в «Єдиному державному реєстрі ветеринарних документів»(далі Персональний кабінет).

Функціонал Персонального кабінету дозволить суб’єкту господарювання:

  • Сформувати та відправити через мережу інтернет на робоче місце уповноваженого лікаря ветеринарної  медицини заявку на оформлення ветеринарного свідоцтва Форми №1 та №2, ветеринарних довідок і міжнародних ветеринарних сертифікатів – що зменшить кількість контактів посадових осіб суб’єкта господарювання та державних лікарів ветеринарної медицини.
  • Підписувати заявки за допомогою кваліфікаційного електронного підпису (КЕП) – що дозволяє відійти від паперового документообігу.
  • Отримати перелік інформації яка необхідна для оформлення відповідного ветеринарного документа – що зменшить кількість відмов у наданні адміністративних послуг.
  • Пройти перевірки на повноту та достовірність інформації з інших інформаційних систем Держпродспоживслужи, яку проводять суб’єкти надання адміністративних послуг при формуванні ветеринарного документу – що зменшить вірогідність безпідставних відмов у наданні ветеринарних послуг та зменшить корупційні ризики
  • Контролювати стан розрахунків за адміністративні послуги та більш раціонально використовувати свої ресурси.
  • Сформувати зручні звіти для суб’єкта господарювання.
  • Використовувати гарячу лінію та технічну підтримку при роботі з персональним кабінетом.

В тойже час при отриманні заявок через Персональні кабінети надасть змогу уповноваженому лікарю ветеринарної медицини:

  • Сформувати ветеринарний документа на основі заяви за кілька кліків – що значно зменшить час на надання адміністративної послуги.
  • Оптимально запланувати графік заходів для безпосереднього огляду підконтрольних об’єктів – що є надзвичайно важливим підчас роботи в період карантину.
  • оперативно інформувати суб’єкта господарювання про час надання відповідних послуг.

Шановні Суб’єкти господарювання діяльність яких пов’язана з переміщенням підконтрольних об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду які супроводжуються ветеринарними документами для підключення до Персонального кабінету просимо звертатись до Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» за телефоном +380674087202 або на електронну поштову скриньку за адресою tp@agro-id.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.