Держпродспоживслужба підбила підсумки роботи за перший квартал

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів провела колегію, присвячену підсумкам роботи Служби за перший квартал 2018 року.
Колегія відбулася за участю Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи, Першого заступника Голови Андрія Жука, заступника Голови Анни Андрущак, генерального директора Директорату безпечності та якості харчової продукції Мінагрополітики Миколи Мороза, голови Громадської ради при Держпродспоживслужбі Віталія Башинського, керівників структурних підрозділів Держпродспоживслужби, начальників головних управлінь Держпродспоживслужби в областях і м. Києві та державних підприємств.
Директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок під час виступу підвів підсумки роботи Держпродспоживслужби з питань ідентифікації і реєстрації тварин за І квартал 2018 року та заходи, які проводяться для забезпечення актуалізації даних в Єдиному державному реєстрі тварин. А також наголосив про необхідність забезпечити приведення даних Єдиного державного реєстру тварин щодо зареєстрованих господарств юридичних осіб, які утримують та розводять свиней, у відповідність з даними щодо фактично наявних господарств з розведення та утримання свиней в областях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.